henuathatsit.ru

Хто став переможцем євро 2012

Відео: Loreen - Euphoria - Live - Grand Final - 2012 Eurovision Song Contest

В ніч з 1-го на 2-те липня грою на київському стадіоні «Олімпійський» завершився 14-й Чемпіонат Європи з футболу. Для виявлення кращої команди континенту на Євро-2012 було проведено 31 матч, а чемпіоном виявилася саме та команда, на яку більшість уболівальників і фахівців вказувало ще до початку турніру. Тепер збірна Іспанії є чинним володарем обох вищих футбольних титулів планети - Чемпіон світу та Чемпіон Європи.

Відео: Реклама Чемпіонату Євро 2012 в Китаї Advertising Euro 2012 Cup in China

Хто став переможцем Євро 2012

Збірна Іспанії почала групову частину Євро-2012 грою з тією ж командою, з якою вона мала провести і останню зустріч чемпіонату - з командою Італії. Та гра закінчилася нічийним результатом - 10 червня в Гданську команди протягом трьох хвилин у другому таймі обмінялися голами і пішли до фіналу кожна своєю дорогою, запропонованої їм турнірній сіткою чемпіонату. Іспанці в двох останніх іграх першої стадії не віддали суперникам більше жодного очка, і посіли перше місце в групі С.

У чвертьфінальній грі «червона фурія» вибила з турніру своїх східних сусідів, французьку збірну, обігравши її з рахунком 2: 0. Наступний щабель на шляху до чемпіонства далася іспанським футболістам найважче - в півфіналі їм довелося грати з сусідом західним, збірної Португалії. Ця гра виявилася на чемпіонаті єдиною, в якій для виявлення переможця довелося вдатися до серії післяматчевих пенальті. Але футбольна рулетка показала, що зараз іспанці не тільки сильні по-футбольному, але і більш щасливі, ніж будь-яка інша команда цього турніру - вони перемогли 4: 2.

Фінальна гра зі збірною Італії зовсім не стала битвою - сили були надто нерівні. Іспанці відносно легко проходили оборону суперника за рахунок точних пасів в досить швидких атаках, але не прагнули постійно грати на високих швидкостях. Вони були цілком впевнені у своїй здатності стримувати позиційну облогу італійців, що і продемонстрували в першому таймі між двома забитими голами. У другій половині гри і без того сильній команді знову підіграла фортуна - італійці були змушені більше півгодини грати в меншості через травму одного з гравців. Іспанія закінчила головний матч Євро-2012 з розгромним рахунком 4: 0 і втретє в своїй історії завоювала звання чемпіона Європи.