henuathatsit.ru

Як пройшов фінальний матч євро 2012

Відео: ОГЛЯД МАТЧУ ІСПАНІЯ 4 - 0 ІТАЛІЯ (ЄВРО FINAL) 2012

У фіналі цьогорічного чемпіонату Європи зустрілися переможці попереднього циклу іспанці і збірна Італії. На Євро 2008 ці команди вступили в протиборство на стадії чвертьфіналу. Тоді основний і додатковий час закінчився внічию - 0: 0, а в серії пенальті сильнішими виявилися майбутні переможці турніру.
Як пройшов фінальний матч Євро 2012

Цього разу італійці дісталися до фіналу, хоча в це мало хто вірив. При цьому по ходу турніру команда показала прекрасний футбол, вийшла з групи разом з Іспанією, ні в чому не поступившись їй в очному поєдинку. Потім в півфіналі «Скуадра Адзурра» по всім футбольним статтями обіграла ще одного фаворита турніру, збірну Німеччини.

Відео: ЄВРО 2012: Фінал. Салют над фан-зоною

На жаль, щоб встановити в фінальному матчі антирекорд, програвши своєму суперникові з рахунком 0: 4. До цього найбільшою поразкою у фіналі ЧЄ було 0: 3. З таким рахунком збірна СРСР в 1972 році поступилася ФРН. Але італійців звинувачувати в цьому не можна - вони зробили все, що могли. Це Іспанія стала зовсім іншою, ніж раніше. До всіх турнірів вона створювала збірні, які вважалися фаворитами, але вибували через психологічний чинник. В результаті довго не могли нічого виграти, і в них перестали вірити. Тепер же, коли Іспанія домоглася титулів чемпіона світу і Європи, команда стала впевненою, по-спортивному нахабною, яка не визнає ніяких авторитетів. Тому в фіналі видала феєричний футбол.

На 14 хвилині Сеск Фабрегас, вдало зігравши на фланзі, прострілив м`яч трохи назад, а набіг Давид Сільва вдало головою відправив його у ворота. Італійці кинулися відіграватися і провели непоганий відрізок, але іспанці чітко оборонялися, чекали свого часу і дочекалися на 41 хвилині. Дивовижна проникаюча передача знайшла на вістрі атаки Хорді Альбу, і той, залишившись один на один з Буффоном, чітко послав м`яч у ворота.

Італійцям ще й не пощастило. До перерви отримав травму і був замінений захисник К`єлліні. Після перерви, коли тренер «Скуадри адзурри» Чезарре Пранделлі, рятуючи гру, зробив ще дві заміни, раптово не зміг продовжити гру щойно вийшов на поле Тіагу Мота. Оскільки ліміт замін було вичерпано, італійці залишилися в меншості і продовжували битися. Але видно було, що сили їх танули, і двома ударами Фернандо Торреса і Хуана Мати Іспанія добила свого суперника. В обох випадках це були ті ж разючі передачі за спини захисників, до яких ніхто не може впоратися вже три великих турніри поспіль.

Чемпіонат Європи 2012 року завершився, підтвердивши те, що більшості цікавляться футболом було ясно і до його початку - нинішнє покоління іспанських гравців найсильніший в історії цієї країни. Йому немає рівних не тільки в Європі, але і на планеті в цілому. Іспанці - діючі чемпіони світу, а Євро-2012 вже третій поспіль виграний ними футбольний турнір світового значення.
Як пройшов фінал Євро-2012

Відео: Фінал Євро 2012 Іспанія Італія Девід Сільва гол

Проведений на цей раз в Польщі і на Україні Чемпіонат Європи завершився в Києві, на самому місткому стадіоні турніру, що зібрав на фінальний матч більше 63 тисяч глядачів. Уболівальники не були розчаровані, чотири голи для фінальних ігор таких турнірів - це розкіш. І хоча емоції шанувальників збірної Італії не були позитивними, їх збірна поступилася чинному чемпіону світу аж ніяк не в сумній оборонної манері, раніше властивої цій команді.

Перший гол в матчі команда Іспанії забила досить швидко - на 14 хвилині Сеск Фабрегас обіграв захисника на правому фланзі і сильно відправив м`яч на Давида Сільву. Один з пари представників англійського чемпіонату в цій збірній точно пробив головою, що вважається сильним компонентом гри саме британських клубів. Після цього італійці провели, мабуть, найсильніший відрізок в матчі, граючи на рівних із суперником, але забити голи не змогли. А за чотири хвилини до перерви Іспанія подвоїла рахунок - м`яч був перехоплений у центру поля і миттєво відправлений повз захисників на хід Хорді Альба. Номінальний захисник іспанців не гірше будь-якого нападника реалізував вихід один на один з воротарем, не сильно, але точно відправивши м`яч у ворота.

У першому таймі травму отримав Джорджіо К`єлліні і італійцям довелося його замінити. У перерві їх тренер - Чезаре Пранделлі - поміняв нападника, а через 12 хвилин після відновлення гри зробив ще одну заміну. Але вийшов на поле Тіаго Мотта через п`ять хвилин покинув його на носилках і повернутися в гру вже не зміг. Ліміт замін було вичерпано і результат матчу перестав викликати сумніви навіть у запеклих оптимістів, які вболівають за збірну Італії - відіграти у команди Іспанії два голи вдесятьох шансів не було.

Здавалося, іспанці не особливо прагнули добивати суперника, підлягає катаючи м`яч на своїй половині поля або в його центрі. Однак на 76-й хвилині на полі з`явився Фернандо Торрес, другий представник британської прем`єр-ліги, який через 8 хвилин засмутив італійців ще більше. Потім на поле вийшов Хуан Мата і теж відправив м`яч у ворота Джанлуїджі Буффона. На рахунку 4: 0 ця гра і закінчилася, а потім на цьому ж полі відбулося нагородження іспанської збірної, яка підтвердила своє звання Чемпіона Європи.