Збірна Бельгії потрапила в групу Н на ЧС 2014 в Бразилії. Суперниками європейців стали росіяни, алжирці та південнокорейці.

Відео: ПОВНИЙ ПРОВАЛ збірної Росії з футболу НА ЧС 2014 Супер ОГЛЯД Голи відео Голов

Перший матч на турнірі команда Бельгії провела проти Алжиру. Європейці тільки в другому таймі змогли переломити результат зустрічі, здобувши вольову перемогу з рахунком 2 - 1.

У другому матчі групового етапу бельгійці на останніх хвилинах засмутили шанувальників російської збірної. Бельгія обіграла Росію з мінімальним рахунком 1 - 0. Це давало підопічним Вільмотс хороші шанси на вихід з групи Н в стадію плей-офф з першого місця.

У заключному матчі групового етапу бельгійці переграли Південну Корею 1 - 0. Таким чином, гравці Бельгії здобули три перемоги на старті мундіалю і з першого місця в групі Н вийшли в стадію 1/8 фіналу турніру.

Першим суперником в матчі на вибування для бельгійців стали гравці національної збірної США. У матчі Бельгія - США глядачі не побачили голів в основний час. Тільки в додаткові тридцять хвилин бельгійці змогли добитися перемоги з рахунком 2 - 1.

У чвертьфінальному поєдинку гравці Бельгії протистояли аргентинцям (майбутнім фіналістам першості). Європейці пропустили швидкий гол, який став вирішальним у матчі. Бельгія програла 0 - 1 і вибула з турніру на стадії чвертьфіналу.

Попадання бельгійців до вісімки кращих команд чемпіонату світу може вважатися цілком прийнятним результатом для федерації футболу Бельгії. Талановите покоління бельгійців на повний голос заявило про себе на футбольних полях Бразилії.

Відео: Чемпіонат світу 2014 Бельгія 1 0 США Де Брюйне