Гравцям збірної Гани на мундіалі в Бразилії дісталася складна група. Вони виступали в квартеті G, який деякі футбольні фахівці прирівнювали до груп смерті. Суперниками африканських футболістів стали команди Німеччини, США і Португалії.

Перший матч на турнірі збірна Гани провела проти США. Африканські футболісти вже на першій хвилині зустрічі пропустили гол. Тільки у другому таймі гравці Гани відігралися. Однак матч не закінчився нічийним результатом. На останніх хвилинах матчу, після подачі кутового, американські футболісти забили другий гол. Підсумковий рахунок стартової зустрічі став невтішним для Гани (1 - 2).

У другому матчі на турнірі ганські футболісти показали дуже хороший і якісний футбол, хоча їм протистояла збірна Німеччини. Гра завершилася бойовою нічиєю 2 - 2. Причому, ганські футболісти спочатку програвали, а потім вигравали. Однак перевага ганцем втримати не вийшло - німці зрівняли рахунок.

Відео: Напружена гра 2: 2 Німеччина-Гана ЧС з футболу 2014

Після двох матчів на турнірі у збірної Гани залишилися тільки мінімальні шанси на вихід з групи в стадію плей-офф. Африканцям необхідно було крупно обігравати збірну Португалії. Однак бажаного результату збірна Гани не добилася. Африканські футболісти програли матч з рахунком 1 - 2, що і визначило виліт ганців з турніру вже після закінчення групового етапу.

Виступ збірної Гани оцінюється як вкрай невдале. Перед африканськими футболістами стояла мінімальна мета виходу з групи в стадію плей-офф, проте вона не була досягнута.

Відео: США - Португалія 23.06.2014 | Чемпіонат світу з футболу