Матч відкриття мундіалю відбувся в бразильському місті Сан-Паулу на стадіоні «Арена Корінтіанс». Повністю заповнена арена чекала першого матчу національної команди Бразилії.

Після стартового свистка оглушливий рев уболівальників погнав вперед бразильців. Однак на 11 хвилині вся країна-господар чемпіонату світу була шокована. Захисник п`ятикратних чемпіонів світу Марсело зрізав м`яч в свої ворота, а хорвати повели в матчі. Через 18 хвилин головна зірка національної збірної Бразилії Неймар відновив рівновагу, пославши м`яч точним ударом низом з-за меж штрафного майданчика у самий кут воріт. Так, рахунок в грі став рівним - 1 - 1.

Після перерви бразильці прагнули забити ще один м`яч. Їм це вдалося зробити ні з гри, а з пенальті. Неймар на 71 хвилині вивів пентакампіонів вперед: 2 - 1. На останніх хвилинах хорвати робили спроби відігратися. Кілька разів бразильців рятував голкіпер. В результаті спрацювало непорушне правило футболу, і вже в конпенсірованное час молоде дарування Бразилії Оскар, вискочивши до воріт, послав м`яч у сітку, встановивши остаточний рахунок 3 - 1.

Відео: Бразилія Хорватія 1-1 Перший Гол Неймара Відео Голов ЧС 2014 HD Огляд

Збірна Бразилії перший свій матч на турнірі завершила перемогою. Однак варто визнати, що три очки пентакампіонів дісталися дуже важко. Попереду на вболівальників чекає ще кілька захоплюючих матчів.