Перший тайм матчу не відрізнявся багатьма гольовими ситуаціями. Нейтральні вболівальники мали повне право визнати, що це був один з найбільш нудних таймів на турнірі. Однак один гол на стадіоні, що вміщає близько 64000 глядачів, все ж відбувся. Один з кращих нападників світу форвард збірної Уругваю Едінсон Кавані з пенальті відкрив рахунок в матчі. Уругвай повів 1 - 0. Здавалося, що після перерви південноамериканці дотиснуть суперника. Але на ділі все виявилося інакше.

На другий тайм Коста-Ріка вийшла, як ніби інший збірної. Почали виходити цікаві атаки у представників Центральної Америки, а уругвайці нічого спереду не демонстрували. Цілком закономірним став гол Кемпбелла на 54 хвилині. Гравець костариканцев з меж штрафного зони розстріляв голкіпера Муслеру.

Через три хвилини зі стандарту Дуарте виводить Коста-Ріку вперед 2 - 1. Ця подія вже було шоком для уругвайської команди. Останні за три хвилину примудрилися пропустити двічі.

Відео: Уругвай - Бразилія (13 тур Кваліфікація ЧС-2018, Південна Америка)

Необхідно визнати, що збірна Уругваю після двох пропущених м`ячів так нічого і не змогла створити біля воріт суперника. Навпаки, 84 хвилина стала фатальною для південноамериканців. Вийшовши на заміну Уренья забиває третій м`яч після блискучого проникаючого пасу в штрафну уругвайців. 3 - 1 на користь Коста-Ріки.

Фінальний свисток арбітра зустрічі зафіксував головну сенсацію перших трьох ігрових днів на мундіалі. Коста-ріканци примудрилися обіграти збірну Уругваю 3 - 1.