Національна команда Аргентини потрапила не в найскладнішу групу на чемпіонат світу в Бразилії. Суперниками південноамериканців стали команди Боснії і Герцеговини, Нігерії та Ірану. Деякі футбольні фахівці вважали цю групу однією з найслабших на турнірі, проте в матчах групового етапу аргентинці не продемонстрували приголомшливих перемог.

Відео: МАРАДОНА ЖОРСТОКО опустився ЗБІРНУ АРГЕНТИНИ Мессі і шабель Maradonna Vs Messi ЧС 2014

Стартовий матч збірна Аргентини проводила з боснійцями. Зустріч завершилася з мінімальною перевагою південноамериканських футболістів (2 - 1). Гра з Іраном також складалася дуже непросто. Лише в конпенсірованное час Мессі зміг забити гол, тим самим оформивши перемогу аргентинців з мінімальною перевагою 1 - 0. Винятком не став і матч з командою Нігерії. Правда, в цій зустрічі аргентинці забили більше - цілих три м`ячі. Однак перевага була мінімальною (3 - 2). Варто відзначити, що всі свої матчі на турнірі аргентинці закінчували з мінімальною перевагою однієї з команд. Але це не завадило Мессі і компанії виступити гідно на турнірі. Аргентинці з першого місця в групі вийшли в плей-офф чемпіонату світу.

Першим суперником в стадії плей-офф мундіалю південноамериканців стала команда Швейцарії. Лише у другому овертаймі Аргентина оформила свою перемогу (1 - 0). З таким же рахунком латиноамериканські футболісти відсвяткували успіх в чвертьфіналі з Бельгією.

Відео: Німеччина - Аргентина. Церемонія нагородження. ЧС 2014

У півфінальному матчі аргентинцям протистояла команда Нідерландів. Основний і додатковий час завершився нульовою нічиєю. У серії пенальті святкували успіх біло-блакитні.

Аргентина вперше вийшла в фінал мундіалю з 1990 року. Примітно, що на турнірі 2014 року фінальна пара була такою ж, як і на ЧС 1990 - Німеччина - Аргентина. У Ріо-де-Жанейро аргентинці програли з мінімальним рахунком 0 - 1. Гол молодого обдарування Німеччини Гетце в другому овертаймі залишив Аргентину без титулу чемпіонів світу.

Звичайно, в даний час шанувальники, тренерський штаб і гравці команди засмучені підсумковим результатом. Однак мине час, коли вляжуться фінальні пристрасті, і срібло чемпіонату світу з футболу 2014 року для команди Аргентини буде гідним результатом.