henuathatsit.ru

Як закінчився фінал кубка стенлі

Фінал Кубка Стенлі - серія розіграшів в сезоні Національної хокейної ліги, після завершення якої визначається володар заповітного трофея. Попередні зустрічі боролися дві команди-чемпіона: «Нью-Джерсі Девілз» і «Лос-Анджелес Кінгз».

Відео: Кубок Стенлі 2017. Фінал: Pittsburgh - Nashville, Матч # 6

Як закінчився фінал Кубка Стенлі

У першій грі в рамках плей-офф Кубка Стенлі, яка пройшла в Ньюарку, «Лос-Анджелес Кінгз» здобули перемогу над своїми суперниками з рахунком 1: 2. На самому початку зустрічі, в першому періоді, Колін Фрейзер влучно спрямував шайбу в ворота команди «Нью-Джерсі». У другому періоді Антон Волченков зрівняв рахунок. Третій період пройшов без змін, але в овертаймі «Лос-Анджелес» вийшов вперед.

Відео: NHL 17 Кар`єра гравця # 50 ФІНАЛ Кубка Стенлі

Друга гра також завершилася на користь «Лос-Анджелес Кінгз». З тим же самим рахунком 1: 2 гравці «Нью-Джерсі» здали свої ворота. Перша шайба пішла в ворота «Девілз» від захисника команди-супротивника Дрю Дауті. На початку третього періоду «Нью-Джерсі» відігралися. Остаточний рахунок був встановлений в овертаймі на користь «Лос-Анджелес» Джеффом Картером.

Третя гра фіналу Кубка Стенлі проводилася вже в Лос-Анджелесі. Однойменна команда розгромила суперників з рахунком 4: 0, ніж збільшила свій відрив по очках в серії: 3: 0 на користь «Лос-Анджелес Кінгз».

Відео: Супер слоу-мо: фінал Кубка Стенлі

Тільки в четвертому матчі «Нью-Джерсі» вдається почати відіграватися. Шостого червня команда вирвала одне очко в серії за рахунок перемоги над «Лос-Анджелес» з рахунком 1: 3. Цікаво, що всі шайби були закинуті в третьому періоді. Відзначилися Патрік Еліаш, Ілля Ковальчук і Хенрік. Зрівняти рахунок спробував Дрю Дауті, єдиною шайбою вразивши ворота суперника.

Наступною грою «Нью-Джерсі» підтвердила свій намір битися за Кубок Стенлі. «Лос-Анджелес» знову була повалена, на цей раз з рахунком 2: 1. Гра проводилася в Ньюарку і стала першим гостьовим поразкою «Лос-Анджелес Кінгз».

Вирішальна, заключна гра в серії плей-офф фіналу Кубка Стенлі пройшла 11 червня 2012 року в Лос-Анджелесі. Розлючені попередніми ураженнями, «Лос-Анджелес Кінгз» зустріли суперників двома шайбами ​​від Джеффа Картера і двома від Тревора Льюїса. Адам Хенрік з «Нью-Джерсі Девілз» не збирався здаватися і позначив голом у ворота суперника. Але це тільки ще більше заохотило «Лос-Анджелес»: Дастін Браун і Метью Грін встановили остаточний рахунок 6: 1. Фінал Кубка Стенлі закінчився перемогою «Лос-Анджелеса» з рахунком в серії 4: 2.

Яка команда виграла кубок Стенлі в 2014 році

Відео: Піттсбург - Нешвілл [1.06.2017] - ОГЛЯД МАТЧУ - Кубок Стенлі - Фінал, Гра 2