henuathatsit.ru

Як грати в гандбол

Відео: Гра в Гандбол

Для гри в гандбол буде потрібно закрите приміщення, ворота і м`яч певних розмірів. М`яч можна кидати, штовхати, ударяти будь-якою частиною тіла, крім ноги нижче коліна. Мета гри - закинути м`яч в ворота противника.

Вам знадобиться

• приміщення, ворота, м`яч для гандболу.

Інструкція

1
Зберіть дві команди чисельністю не більше 14 осіб.
2

Відео: Підкрутка від Оксани Свитанько

Надішліть на поле по 7 осіб від кожної з команд.
3
Закидайте м`яч в ворота противника, намагаючись не заступати за лінію шестиметрової зони біля воріт. При цьому кидайте, ловите, ударяйте, штовхайте м`яч за допомогою рук, голови, тіла, а також стегон і колін.
4
Воротар повинен захищати ворота, відбиваючи м`яч за допомогою дотику до нього будь-якою частиною тіла, пересуваючись в зоні воріт або залишаючи її для прийняття безпосередньої участі в грі.
5

Відео: Активність: гандбол

Гра проходить протягом двох таймів, тривалість яких становить півгодини. Перерва між таймами триває 10 хвилин.
6
Для гри в гандбол підбирається приміщення розміром 40х20 м, а в якості інвентарю ворота розмірами 3х2 м і м`яч діаметром 54-60 см, вагою 325-475 г (нижня межа передбачений для жінок, верхній показник - для чоловіків).
7
В гандболе немає нічиїх. При рівному результаті суддя призначає додатковий тайм або пенальті у вигляді 5 кидків по воротах з відстані 7 м. Тримати м`яч можна всього три секунди. Бігти з м`ячем дозволяється лише три кроки.
Зверніть увагу
Воротар не має права залишати зону воріт з м`ячем в руках, повертатися з ним з ігрової зони в область воріт, а також стосуватися меча в зоні воріт, перебуваючи в цей момент в ігровій області.

Якщо гравець з м`ячем вийшов за межі ігрового майданчика, то команда противника має право на вільний кидок. Після взяття м`яча під контроль не можна торкатися його більш ніж один раз, до того як він торкнеться підлоги.

Забороняється бити по м`ячу і стосуватися його ступень або ногою нижче коліна. Якщо гравець робить повторне порушення, то призначається вільний кидок для команди суперника. У серйозних випадках проводиться попередження або дискваліфікація порушника.